Argonautic BG

161.522.20

Argonautic BG

Švýcarské hodinky Davosa Argonautic BG s mechanickým automaticky natahovaným strojkem při nošení. Skvostem těchto hodinek jsou výrazně svítíci indexy superLumiNova po předešlím nasvícení na světle.

5-10 dnů

21 140 Kč

cena vč. DPH

Podrobný popis produktu

Nejmodernější SuperLumiNova BG W9 luminiscence zajišťuje výjimečné luminiscenční vlastnosti. Tento materiál byl použit na indexy a ručky a nyní i poprvé na 15-ti minutové stupici a pro všechny indexy na keramické lunetě. Na přirozeném světle jsou indexy bílé, ve tmě září jasnou modrou.
Díky manuálnímu heliovému ventilu je možné kontrolovat vyrovnání tlaku uvnitř hodinek. Ventil je umístěn na pozici 10 a byl technicky optimalizován a je nyní jasně rozeznatelný díky symbolu helia na korunce.
Ocelové pouzdro, švýcarský automatický strojek Sellita SW200, voděodolnost 30 ATM (vhodné pro plavání i potápění), šroubovací korunka, šroubovací heliový ventil, safírové sklíčko odolné proti poškrábání, keramická luneta odolná proti poškrábání s luminiscenčními indexy, SuperLumiNova BG W9 (modrá) na indexech, ručkách a lunetě, ocelový řemínek s bezpečnostní sponou, rozměry: průměr 42,5 mm, tloušťka 13,5 mm 

Typ strojku

  • mechanický
Argonautic BG